Січові козаки відновлюють свої виступи на о. Хортиця

  Поринути у минуле, буквально доторкнутися до історії та отримати потужний заряд позитивної енергії – все це можливо, відвідавши виступ Січових козаків на Хортиці!

  Театралізована інтерактивна вистава буде цікавою і для юних глядачів, і для їх батьків. Гості з усієї України, а також багатьох країн Європи приїжджають до Запоріжжя, щоб своїми очима побачити побут козаків, познайомитися з їх традиціями й творчістю.Выступления козаков на Хортице в Запорожье

   Ранньою весною, після зимової відпустки життя на острові Хортиця поступово відновлюється. Січові козаки запрошують усіх жителів й гостей Запоріжжя приїхати на острів й відвідати виступ козаків. Настільки яскраве та емоційне шоу нікого не залишить байдужим!

  Здавна Хортиця – серце й душа української культури, де зароджувалася багата історія нашої країни. Саме на острові Хортиця, на Дніпрі атмосфера просякнута духом козацтва й свободи! Тут можна побачити унікальні поселення часів Запорізької Січі, тому екскурсія по старовинних місцях буде дуже цікавою й пізнавальною.

  Виступи Січових козаків потребують особливої уваги. Для глядачів приготовлена різноманітна програма:

  • Виставка унікальної колекції старовинної зброї;
  • Театралізована вистава козацьких баталій;
  • Інтерактивні дії, участь у змагальних боях;
  • Стрільба з лука верхи на конях.

  Після вистави екскурсія не закінчується! Далі кожен зможе знайти розваги за інтересами. Бажаєте особисто постріляти з козацької рушниці або гармати, потримати у руках рідкісні екземпляри старовинної зброї, а може, віддаєте перевагу покататися на коні у гарний сонячний день або відвідати Скіфський стан? Запорізькі козаки у яскравих костюмах із задоволенням фотографуються з публікою, щоб у всіх залишилися фотографії на пам'ять!

  Виступи Запорізьких Січових Козаків на острові Хортиця проводяться щосуботи та щонеділі об 11.00; 13.00 та 15.00 годинах.
  Тимчасово виступу тільки по віхідним, а коли будуть сприятливі погодні умови ми будемо раді бачити Вас і в будні!

  У розкладі виступів козаків можливі зміни, за додатковою інформацією звертайтесь за телефонами Олена - (098) 0704010 ; (063) 1162673

  Приходьте всією сім'єю за приємними емоціями!

  Дякуємо за неперевершено чудові фото# Сергей Лавров

  © 2020 Січові козаки / Sich Cossacks
  SEO-студия «ТОП»