Навколосвітня подорож верхи на коні!

  Подорож навколо Землі верхи на коні у козацькому обмундируванні – такого ще не було! Саме такий тріп на початок літа 2020 року запланував Януш Шермет, 39-річний поляк за народженням, і Січовий козак за покликанням!

   

  До незвичайної поїздки Януш почав готувати заздалегідь. У перші місяці його маршрут пройде через українські Карпати, Польщу та Румунію. До кінця року козак встигне відвідати безліч інших країн Європи, а також Азії. Передбачається, що навколосвітню подорож Януш проведе верхи на коні, одягнений у традиційний козацький костюм зі зброєю часів Запорізької Січі.

  Януш Шеремет ставить перед собою головну мету подорожі – популяризацію історії українського народу й козацтва. Польський мандрівник, натхненний козацьким братством, духом й традиціями України, упевнений, що йому вдасться прославити Січових козаків на весь світ!

   Януш Шеремет народився у Польщі, але з самого дитинства цікавився історією українського народу. У 2014 році здійснилася мрія чоловіка, і він зміг приїхати на Україну! Відвідавши Запоріжжя, і зокрема острів Хортицю, Януш прийняв рішення залишитися у козацькому братстві. Заради цього він навіть прийняв православну віру, а також кілька років вивчав ремесло, звичаї та статути Січових козаків. Януш каже, що тут, на українській землі, він здійснив усе те, про що найбільше мріяв у житті: знайшов рідних по духу братів та займається улюбленою справою!

   Вже зовсім скоро з острова Хортиця Січові козаки проводжатимуть Януша у таку тривалу й захоплюючу подорож! Побажаємо Янушу легкої дороги та успішної навколосвітньої поїздки!

   

  Image-5
  Image-4
  Image-3
  Image-2

  © 2020 Січові козаки / Sich Cossacks
  SEO-студия «ТОП»