Запорізькі січові козаки - колиска Української культури

   Наші козаки взяли участь у всеукраїнському проекті «Культура зближує», який організовує Українській культурній фонд щоб показати, що культура це про нас, наші цінності, і що саме ми є творцями і носіями нашої культури. Наші козаки знялись у мотивуючому ролику, у рамках цього заходу.

  А що таке культура для вас?

  Це те що нас об’єднує і дозволяє бути різними одночасно!

  Культура розвивалась разом із людством, та усюди супроводжувала людину: у побуті, на роботі, у радості та смутку. Тобто це невід’ємна частина нашого існування. Кожного дня наші дії, наші слова творять нашу культуру, навіть якщо вони не мають відношення до мистецтва.

  Одним з найбільших та найвеличніших культурних проявів Української держави – це Українські козаки! Про їх велич свідчить те, що ці традиції зберігаються і досі. На острові  Хортиця й досі можна зустріти наших справжніх українських козаків, усі відвідувачі можуть подивитись на те, як вправно вони володіють шаблею, влучно стріляють з лука, навіть знаходячись верхом на коні. Кожного виступу козаки збирають велику аудиторію з різних куточків України, і не тільки. Групи студентів, школярів, туристів відвідують Запоріжжя, щоб подивитися на справжніх запорожців.

   

  © 2020 Січові козаки / Sich Cossacks
  SEO-студия «ТОП»