Ніч на Січі

  Січові козаки приймають участь у екскурсії «Ніч на Січі» У вечірній час Січ виглядає неперевершено таємниче. А якщо вас ще й зустрічає козача варта то це запам’ятається надовго. Під час нічної вистави козаків ви зможете почути цікаву розповідь та побачити як насправді воювали та захищалися від ворогів. На закінчення вистави пролунає постріл з восьмизарядної гармати або «сороки». Наша екскурсія потрапила до національного інформресурсу!

  Козаки у Відні

  Посольство України в Австрії запросило січових козаків до міста Відень на святкування річниці Віденської битви. Вирішальна битва між об’єднаними війсками Габсбургів та Річі Посполитої проти Османської імперії сталася 12 вересня 1683 року. Завдяки запорізьким козакам перемога була на стороні Австріі.

  Фільм турецького телебачення

  Січові козаки прийняли участь у зйомках фільма турецького канала TRT. Він війшов до циклу «Бойові мистецтва країн світу». Нещодавно відбулась прем’єра на турецькому телебаченні.

  Протягом тижня козаки навчали турецького воїна Нехара Ерена володінню різноманітною зброєю козаків. Наприкінці Нехар пройшов випробування та став почетним козаком.

  © 2019 Січові козаки / Sich Cossacks
  SEO-студия «ТОП»