Січові козаки відновлюють свої виступи на о. Хортиця

  Поринути у минуле, буквально доторкнутися до історії та отримати потужний заряд позитивної енергії – все це можливо, відвідавши виступ Січових козаків на Хортиці!

  Навколосвітня подорож верхи на коні

  Подорож навколо Землі верхи на коні у козацькому обмундируванні – такого ще не було! Саме такий тріп на початок літа 2020 року запланував Януш Шеремет, 39-річний поляк за народженням, і Січовий козак за покликанням!

  Як козаки до «Джерела» ходили

  Рік 2020 почали з гарних справ. У січні наші сучасні запорізькі січові козаки завітали до Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Джерело», де у них відбулася зустріч із вихованцями закладу.

  Запорізькі січові козаки - колиска Української культури

   Наші козаки взяли участь у всеукраїнському проекті «Культура зближує», який організовує Українській культурній фонд щоб показати, що культура це про нас, наші цінності, і що саме ми є творцями і носіями нашої культури. Наші козаки знялись у мотивуючому ролику, у рамках цього заходу.

  Ніч на Січі

  Січові козаки приймають участь у екскурсії «Ніч на Січі» У вечірній час Січ виглядає неперевершено таємниче. А якщо вас ще й зустрічає козача варта то це запам’ятається надовго. Під час нічної вистави козаків ви зможете почути цікаву розповідь та побачити як насправді воювали та захищалися від ворогів. На закінчення вистави пролунає постріл з восьмизарядної гармати або «сороки». Наша екскурсія потрапила до національного інформресурсу!

  Козаки у Відні

  Посольство України в Австрії запросило січових козаків до міста Відень на святкування річниці Віденської битви. Вирішальна битва між об’єднаними війсками Габсбургів та Річі Посполитої проти Османської імперії сталася 12 вересня 1683 року. Завдяки запорізьким козакам перемога була на стороні Австріі.

  Фільм турецького телебачення

  Січові козаки прийняли участь у зйомках фільма турецького канала TRT. Він війшов до циклу «Бойові мистецтва країн світу». Нещодавно відбулась прем’єра на турецькому телебаченні.

  Протягом тижня козаки навчали турецького воїна Нехара Ерена володінню різноманітною зброєю козаків. Наприкінці Нехар пройшов випробування та став почетним козаком.

   Розклад вистав у будні:

   11.00 13.00 та 15.00, всі дні крім понеділка

  Субота та неділя:

  11.00 13.00 та 15.00

  • дорослі -100 грн.
  • діти шкільного віку, пенсіонери та студенти 60 грн.(при наявності документів)
  • діти дошкільного віку та учасники АТО безкоштовно

   Виступи козаків на о. Хортиця подарують Вам масу позитивних емоцій і радісних спогадів.

  Для додаткової інформації зв'яжіться з нашим адміністратором, щоб уточнити деталі.

  Олена - (098) 0704010  Марина (095) 114 6220 , (098) 595 8998

   

   

  © 2022 Січові козаки / Sich Cossacks
  Создание сайта SEO-студия «ТОП»